• Vyživující šampon s prosem pro normální vlasy Weleda 190ml

pro normální vlasy, vyživující, vhodný pro celou rodinu.                                                                 Vyživující šampon s prosem pro normální vlasy


Normální vlasy vyžadují vyrovnanou péči. Hlavní ingrediencí v jemném šamponu pro normální vlasy je výtažek z BIO prosa. To napomáhá udržovat zdravou strukturu vlasů a vyniká nesmírnou ochrannou silou.
Ve svých svrchních slupkách skrývá bohatou zásobu kyseliny křemičité, která zlepšuje celkovou kvalitu vlasů.
Šampon Weleda pro normální vlasy při mytí vytváří méně pěny, jelikož obsahuje místo SLS ekologické mycí látky. I s menším množstvím pěny čistí vlasy i pokožku hlavy jemně a důkladně. Díky BIO oleji z makadamových ořechů bude povrch vlasů po mytí uhlazený a vlasy snadno rozčešete. Vhodný pro celou rodinu.
Neobsahuje silikony, parabeny, parfemace, SLS a konzervanty


Množství: 190 ml

Použití:
Naneste šampon do vlhkých vlasů, jemně masírujte pokožku hlavy a poté opláchněte teplou vodou. Jemné mytí může způsobit menší tvorbu pěny, jelikož nové šampony Weleda obsahují místo SLS ekologické mycí látky. I s menším množstvím pěny čistí vlasy i pokožku hlavy jemně a důkladně.

Dermatologicky testováno

 

Složení:
voda,  cocoyl glutamát disodný, coco-glukosid citrát disodný, sodné soli aminokyselin ovsa, alkohol,glycerin, xantanová guma, vůně *(parfém), glyceryl kaprylát, sodný PCA (sodná sůl pyrrolidin uhličité kyseliny), extrakt ze semen prosa, olej z makadamských ořechů, extrakt z listů šalvěje, kyselina mléčná, cocoyl glutamát sodný, laureát cukrózy, PCA glyceryl oleát, arginin, fytát sodný, limonen*, linalool*, citral*, kumarin*

*z přírodních esenciálních olejůWeleda vyvinula jedinečnou přírodní vlasovou péči, která zajistí Vašim vlasům výživu a zdraví. Weleda pro každou svou řadu volí vždy klíčové rostliny a díky harmonickému vztahu k přírodě vnímá každou rostlinu jako jedinečnou, stejně unikátní jako způsob, jakým jednotlivé rostliny ovlivňují naše tělo, pleť i vlasy.
V případě nové vlasové péče vybrala Weleda obilniny, jejichž struktura je podobná struktuře vlasů. Vlasy a obilniny mají mnoho společných rysů, například způsob jakým rostou, povrch a strukturu. A stejně jako obilniny potřebují ke svému růstu úrodnou půdu, krásné vlasy mohou růst jen na zdravé pokožce hlavy.
Látky obsažené v obilninách vlasy i pokožku hlavy vyživují, chrání a napomáhají jejich obnově.
Při vývoji nových přípravků byla dodržována přísná kritéria certifi kace NATRUE zaručující použití přírodních ingrediencí a postupů. Weleda klade velkou váhu na trvale udržitelné metody a také na kvalitu surového materiálu získávaného z BIO rostlin. Rostliny jsou proto rychle sklizeny, aby ingredience z nich byly získány hned, aby se udržela vysoká kvalita surovin.
Šampony ani péče neobsahují silikony, sodiumlaurylsulfáty, parabeny, konzervační prostředky a umělé parfemace, které vlasy nadměrně zatěžují a citlivější pokožku hlavy mohou dráždit. Tyto umělé přísady vlasy dlouhodobě poškozují, místo aby napomáhaly rozvíjet jejich přirozenou životní sílu.
Vlasová péče Weleda NEOBSAHUJE:
Sodiumlaurylsulfát (Sodiumlaurylsulfate, SLS): Šampóny od Weledy pění méně než konvenční produkty, protože v nich jsou použity ekologické mycí látky. I s menším množstvím pěny čistí vlasy i pokožku hlavy jemně a důkladně.
Silikony: Silikony jsou používané v mnoha konvenčních produktech péče o vlasy, protože usnadňují rozčesávání, věnují objem účesu a zanechávají vlasy lesklé a jemné na pohled. Vlasy ošetřované přípravky s obsahem silikonů se zdají být kvalitnějšími, ale při delším používání silikony obalují povrch vlasů tenkým fi lmem, který zamezuje přístupu výživných látek i vláhy. Tento nános také způsobuje, že vlasy vypadají mdle a zplihle.

Vyživující šampon s prosem pro normální vlasy Weleda 190ml

  • Značka: Weleda
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 249.00Kč


Související produkty

Pánské pyžamo z biobavlny krátké přírodní proužek

Pánské pyžamo z biobavlny krátké přírodní proužek

Pánské pyžamo je ušito z biobavlněného jednolíce, má krátký rukáv a trenýrky, volný střih,..

497.00Kč