• Sada  mušlička + eterický olej Pomeranč  Eone 10 ml

Dárkové balení, pro uvolnění, proti nervozitě, stresu, depresím                                                               Balení obsahuje mušličku, skleněnou křišťálovou podložku a pomerančovou silici do dětských pokojů.

Podrobný popis
Mušlička je pokojový absorber a odpařovač silic. Je vyrobena ze speciálního materiálu, který vůni absorbuje a postupně uvolňuje do ovzduší. Mušlička je na rozdíl od aromalampy bezpečná. Nepotřebuje žádný zdroj tepla, proto nehrozí popálení a můžete ji umístit i do dětského pokoje, stejně tak ale např. do skříně, na WC atd. Z mušličky se uvolňuje jemnější vůně než z aromalampy, pokud byste její intenzitu rádi zesílili, umístěte mušličku na teplé místo. Dárkové balení obsahuje Mušličku, ručně vyrobenou skleněnou podložku a pomerančovou silici (10ml) do dětských pokojů.

Složení výrobku


Použití
Podle velikosti prostoru nakapejte na mušličku 10 – 30 kapek. Vůně můžete střídat, i když mušlička ještě voní. Při výběru silic se nenechte omezovat nabídkou dárkových balení, můžete si objednat éterický olej podle vašeho výběru.

Sada mušlička + eterický olej Pomeranč Eone 10 ml

  • Značka: Eone
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 238.00Kč


Související produkty

Skřítek  pyžamkový

Skřítek pyžamkový

ručně šitý, z biobavlny, plněný ovčí vlnou, na hraní, spinkání, žužlání, nejen pro nejmenší  &n..

180.00Kč

Ovčí vlna  mykaná  200g

Ovčí vlna mykaná 200g

ovčí vlna pro plnění panenek, výborná kvalita, bez rostlinných zbytků        &nb..

95.00Kč