• Sada  mušlička + eterický olej Grapefruit  Eone 10 ml

Dárkové balení, silice pro dobrou náladu                                                                                             Balení obsahuje mušličku, skleněnou křišťálovou podložku a grapefruitovou silici pro dobrou náladu.

Podrobný popis
Mušlička je pokojový absorber a odpařovač silic. Je vyrobena ze speciálního materiálu, který vůni absorbuje a postupně uvolňuje do ovzduší. Mušlička je na rozdíl od aromalampy bezpečná. Nepotřebuje žádný zdroj tepla, proto nehrozí popálení a můžete ji umístit i do dětského pokoje, stejně tak ale např. do skříně, na WC atd. Z mušličky se uvolňuje jemnější vůně než z aromalampy, pokud byste její intenzitu rádi zesílili, umístěte mušličku na teplé místo. Dárkové balení obsahuje Mušličku, ručně vyrobenou skleněnou podložku agrapefruitovou silici (10ml) pro dobrou náladu.

Složení výrobku


Použití
Podle velikosti prostoru nakapejte na mušličku 10 – 30 kapek. Vůně můžete střídat, i když mušlička ještě voní. Při výběru silic se nenechte omezovat nabídkou dárkových balení, můžete si objednat éterický olej podle vašeho výběru.

Sada mušlička + eterický olej Grapefruit Eone 10 ml

  • Značka: Eone
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 201.00Kč


Související produkty

Bločky ze včelího vosku 16  ks, Stockmar

Bločky ze včelího vosku 16 ks, Stockmar

na malování i pro nejmenší děti, z přírodních materiálů, širší škála barev       ..

438.00Kč