opakovaně použitelný jako sáček nebo ubrousek, ze 100% bavlny, vnitřní vrstva z polyesteru bez ftalátů a toxinůObal a ubrousek na suchý zip Keep leaf

 

Opakovaně použitelný obal/prostírání na sedvič, housku, kousky ovoce, sušenky, sýr..

Obal je nepropustný, jídlo v něm vydrží delší dobu čerstvé a negumovatí jako v plastových sáčcích

Zdravotně nezávadné, bez obsahu olova, ftalát a bisfenolu A

Opakovaně použitelný obal a ubrousek v jednom na jídlo s sebou. Jídlo jednoduše zabalíte s použitím suchého zipu na ubrousku. Ten dobře drží a nehrozí tak vypadnutí jídla do tašky. Po vybalení můžete využít jako prostírání, což je velmi praktické při jídle v přírodě, ve škole a všude mimo domov. Z jedné strany je potištěná bavlna, z vnitřní strany je nepropustný materiál polyester, který udržuje jídlo déle čerstvé. Jídlo v ubrousku „negumovatí“ jako v plastových sáčcích.

 

Zdravotně nezávadné, bez olova, ftalátů i Bisfenolu A.

 

Obal je velmi trvanlivý, vydrží roky. Snadno se čistí. Obvykle stačí opláchnout pod tekoucí vodou, při větším znečištění může vyprat v pračce. Sušte na vzduchu.

 

Specifikace:

Bez olova, ftalátů a Bisfenolu A.

Rozměry: průměr 35,5 cm

Bavlna - polyester

 

Keep Leaf

Keep Leaf je malá rodinná firma. Je postavena na tom, že je možné vyrábět ekologické výrobky maximálně funkční, cenově zajímavé, moderní, atraktivní a dlouhodobě použitelné.

Jas, zakladatel firmy, se drží pravidla, že jeho výrobky a jeho designy musí být i veselé a pozitivní. Tvrdí, že být zelený nemusí znamenat být nudný.

Velmi mu záleží na opakovaném využití výrobků. Není samozřejmě špatné plastové sáčky recyklovat, ale výrobky opakovaně a dlouhodobě používat je mnohem ekologičtější a samozřejmě levnější. Keep Leaf používá jen materiály vzniklých přírodě blízkým hospodařením. Většina výrobků je z bio bavlny. Jejich řada výrobků pro přenos potravin maximálně dbá na praktičnost, snadné mytí a sušení výrobku a samozřejmě zachování kvality potravin. Výrobky neobsahují škodlivé ftaláty, olovo ani Bisfenol A. Výrobky jsou vyráběny v Indii ve výrobě, která je je zapojena do Etického obchodování.

Obal a ubrousek na suchý zip Keep leaf

  • Značka: Keep Leaf
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 199.00Kč


Dostupné možnosti


Související produkty

Šípkový čistící olej   Eone 50 ml

Šípkový čistící olej Eone 50 ml

Pro aknózní, zánětlivou pleť. Snižuje tvorbu jizev, je protizánětlivý. 2 krok péče o pleť  &nbs..

262.00Kč