• Bio čistič podložek na jógu pomeranč  510  ml, pův. 259,-

k dezinfekci podložek na jogu a nejrůznějších textilních povrchů                                                            Bio čistič podložek na jógu Planet Purepomeranč 510 ml

Značka: Planet Pure

 

Bio čistič podložek na jógu Planet Pure s vůní pomeranče je určen pro péči a dezinfekci nejen jógových podložek. Díky jemnému přírodnímu složení s rostlinnými tenzidy a éterickými oleji jej můžete použít k dezinfekci nejrůznějších textilních povrchů. Čistič je nejenom účinný a praktický, zároveň čištěný povrch provoní po sladkých červených pomerančích.

 

Čistič podložek na jógu využívá kombinaci rostlinných tenzidů a bio ethanolu. Díky těmto látkám je natolik účinný a přesto šetrný. Odstraní nečistoty, zahubí bakterie i nejrůznější mikroorganismy. Obsažený ethanol také zaručuje rychlou účinnost a nelepivou texturu čističe. O eliminaci pachů a příjemnou vůni se postará směs éterických olejů z červeného pomeranče, citronu a bergamotu.

 

Použití: Lahvičku otočte dnem vzhůru, aby se aktivní složky promíchaly. Aplikujte na podložku, nechte chvilku působit a setřete suchým hadříkem.

 

Složení: Aniontové tenzidy (>5 %) , Voda, Ethanol1), Decyl glukoside, Xylose, Povrchově aktivní látky, Esenciální olej z pomerančové kůry1), Esenciální olej z bergamotu1), Esenciální olej z citronu1), Esenciální olej z rozmarýny1), Limonen, Linalool

1) Bio

Bio čistič podložek na jógu pomeranč 510 ml, pův. 259,-

  • 233.00Kč


Související produkty

Zavinovačka biobavlna

Zavinovačka biobavlna

příjemná, měkká, z biobavlny, zateplená prodyšným rounem, již jen přírodní, doprodej, ukončena ..

390.00Kč

Watersavers RA6 22 Vysoce úsporný perlátor s vnitřním  závitem

Watersavers RA6 22 Vysoce úsporný perlátor s vnitřním závitem

zajistí úsporu vody a energie potřebné k jejímu ohřevu, česká výroba, skladem do 5 dnůWatersavers RA..

271.00Kč

Vůně pro ženu -  Eone 100 ml

Vůně pro ženu - Eone 100 ml

Pro vyrovnanost a spokojenost při všech "ženských" stavech            ..

193.00Kč