• Bio čistič podložek na jógu pomeranč 50 ml, pův. 119,- Kč

k dezinfekci podložek na jogu a nejrůznějších textilních povrchů                                                         Bio čistič podložek na jógu Planet Pure pomeranč 50 ml

Značka: Planet Pure

 

Bio čistič podložek na jógu Planet Pure s vůní pomeranče je určen pro péči a dezinfekci nejen jógových podložek. Díky jemnému přírodnímu složení s rostlinnými tenzidy a éterickými oleji jej můžete použít k dezinfekci nejrůznějších textilních povrchů. Čistič je nejenom účinný a praktický, zároveň čištěný povrch provoní po sladkých červených pomerančích.

 

Čistič podložek na jógu využívá kombinaci rostlinných tenzidů a bio ethanolu. Díky těmto látkám je natolik účinný a přesto šetrný. Odstraní nečistoty, zahubí bakterie i nejrůznější mikroorganismy. Obsažený ethanol také zaručuje rychlou účinnost a nelepivou texturu čističe. O eliminaci pachů a příjemnou vůni se postará směs éterických olejů z červeného pomeranče, citronu a bergamotu.

 

Použití: Lahvičku otočte dnem vzhůru, aby se aktivní složky promíchaly. Aplikujte na podložku, nechte chvilku působit a setřete suchým hadříkem.

 

Složení: Aniontové tenzidy (>5 %) , Voda, Ethanol1), Decyl glukoside, Xylose, Povrchově aktivní látky, Esenciální olej z pomerančové kůry1), Esenciální olej z bergamotu1), Esenciální olej z citronu1), Esenciální olej z rozmarýny1), Limonen, Linalool

1) Bio

Bio čistič podložek na jógu pomeranč 50 ml, pův. 119,- Kč

  • 99.00Kč


Související produkty

Sprej na čištění vzduchu Jasánek Eone 100 ml

Sprej na čištění vzduchu Jasánek Eone 100 ml

Jasánek čistí vzduch v místnostech nejen v období chřipek a nachlazení .....     ..

162.00Kč

Sonett  písek  práškový, 450g

Sonett písek práškový, 450g

využitelný v kuchyni i k čištění hygienický zařízení             ..

99.00Kč

Svačinové sáčky KOMPOSTUJ.CZ (15 ks)

Svačinové sáčky KOMPOSTUJ.CZ (15 ks)

kompstovatelné sáčky vhodné i na uchovávání a balení potravin          &nbs..

27.00Kč