• Kerzenfarm Přírodní svíčka s vůní , mléčné sklo 8 cm - černý rybíz

z řepkového vosku, při hoření nevznikají zdraví škodlivé látky jak z parafínu, hlídejte si, co dýcháte... doprodejPřírodní svíčka Kerzenfarm  vás příjemně naladí svou  vůní a zároveň navodí pohodovou atmosféru. Při výrobě svíčky bylo použito těch nejkvalitnějších rostlinných olejů, vosků a esenciálních olejů, které zajistí nejenom příjemnou identickou vůni, ale také zbytečně nedráží dýchací cesty a bez obav je mohou používat i alergici.

 

Voňavá svíčka o velikosti zhruba 8x 9 centimerů je vyrobena z kvalitního řepkového oleje z lokálních zdrojů v kombinaci s kvalitními esenciálními oleji a včelím voskem, zatímco knot je z nebělené nebarvené bavlny. Tato kombinace zaručuje nejenom přirozenou vůni, ale také jasný plamen bez nežádoucího kouře a sazí. Svíčka se vyrábí z vosku místně pěstovaného řepkového oleje v oblasti výrobce. Vosk je ručně stáčen do skleněných dóz.

 

Svíčka nejenom skvěle provoní celý byt po teplé aromatické skořici, ale také je vkusnou dekorací díky obalu z čirého skla. Navíc, až vám svíčka celá dohoří, můžete sklenci použít pro uložení drobností, koření a bylinek či pokladů z přírody, jako jsou kamínky či mušle.

 

Použití: Svíčku postavte na nehořlavou podložku a zapalte. Nenechávejte hořet bez dozoru.

 

 

VlastnostiSložení: Řepkový olej, Včelí vosk, Směs esenciálních olejů

momentálně k dispozici vůně - skořice, citrus rozmarýn, černý rybíz

 

filozofie výrobce:

Firma Kerzenfarm Hahn má již přes 30 let zkušeností s vyvíjením a výrobou vysoce kvalitních svíček. Díky těmto dlouholetý zkušenostem si vydobyla vedoucí pozici na trhu. Jejím domovem je nejsevernější spolková země Šlesvicko-Holštýnsko, sídlí poblíž města Itzehoe. Její výrobky jsou prodávány po celém území Evropy i v zámoří.

Většina svíček se vyrábí ručně, s láskou a velkým důrazem na detail. Díky umění a vědění mohou vznikat ručně odlévané svíčky, barevné sloupové svíce, svíce ze včelího vosku, vonné svíčky mnoha různých tvarů, velikostí a barev.

Vybrané suroviny jako knoty, barvy a vosky jsou výhradně německého původu a odpovídají vysokým standardům kvality, čímž následně zaručují vysokou kvalitu svíček.

V rámci poptávky po přírodních svíčkách z obnovitelných surovin vyrábí firma Kerzenfarm svíčky ze 100% přírodního stearinu, získaného z palmového oleje z Indonésie a Malajsie. Dodavatelé stearinu se zavázali k udržitelnému ekologickému pěstování a jsou členy RSPO (The Roundtable on Sustainable Palm Oil - Kulatý stůl pro udržitelný palmový olej).

Kerzenfarm Přírodní svíčka s vůní , mléčné sklo 8 cm - černý rybíz

  • Značka: Kerzenfarm
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: 1
  • 299.00Kč


Související produkty

Šípkový čistící olej   Eone 50 ml

Šípkový čistící olej Eone 50 ml

Pro aknózní, zánětlivou pleť. Snižuje tvorbu jizev, je protizánětlivý. 2 krok péče o pleť  &nbs..

262.00Kč