• Medvídek mycí olej na zadečky Eone 100 ml

100% přírodní emulze na umývání. Ředí se 1:10, alternativa k čistícím ubrouskům                               Hydrofilní olej pro přípravu mycí emulze. Medvídek, společně s ubrousky Perlička, je přírodní, zdravou a nedráždivou variantou k vlhčeným, navoněným, konzervačními látkami napuštěným ubrouskům, které se dnes běžně používají. Je to naprosto přírodní mycí olej s ochrannými účinky. S Medvídkem bude pokožka zadečku lépe odolávat vlhkému prostředí, protože obsažené rostlinné oleje zachovávají a posilují její přirozený ochranný lipidový plášť.


Do 30ml lahvičky s převařenou vodou přidejte 1 lžíci Medvídka. Před použitím vždy protřepejte. Praktické balení v lahvičce se sprejem je pohodlné jak doma, tak na cestách. Emulzi je také možné připravit do misky a ponechat ji celý den na přebalovacím stole k rychlému použití. Ubrousek navlhčete emulzí a očistěte zadeček. Roztok je také možné nastříkat přímo na čištěné místo a to pak setřít ubrouskem.

K čištění je možné používat suché ubrousky Perlička, plenku nebo žínku. Perličku lze opakovaně prát v pračce a je v přírodě zcela rozložitelná.


Emulgátor z olivového oleje  Mandlový olej LZS  Olej z kukuřičných klíčků BIO LZS  Sezamový olej BIO LZS  Silice lavandin  Silice levandule mailette BIO  Sójový olej

Medvídek mycí olej na zadečky Eone 100 ml

  • Značka: Eone
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 182.00Kč


Dostupné možnosti


Související produkty

Suché ubrousky Perlička Eone 50 ks v papírovém obalu

Suché ubrousky Perlička Eone 50 ks v papírovém obalu

Suché ubrousky z netkané textílie 50 ks (19x12 cm nebo 20x18 cm)          &..

40.00Kč