100% přírodní zubní pasta, bez fluoru, s BIO extraktem z měsíčku, několik ovocných příchutí,      Jack n' Jill Dětská zubní pasta  BIO (50 g) Bez fluoru, s BIO extraktem z měsíčku

100% přírodní zubní pasta od Jack n' Jill obsahuje příchutě z ovoce v BIO kvalitě a je pro děti zcela bezpečná, pokud ji spolknou. Součástí je i extrakt z BIO měsíčku lékařského pro jemnou péči o dásně. Složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu. Vhodná pro děti již od 6 měsíců. Neobsahuje žádné problematické látky, živočišné suroviny, nebyla testována na zvířatech.

Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů

Neobsahují SLS/SLES, cukr, fluoridy, lepek, geneticky modifikované suroviny, umělé konzervanty ani barviva. Obal neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Neobsahují žádné živočišné suroviny a nebyla testována zvířatech - je tak vhodná pro vegany.

příchutě:banán, borůvka, jahoda

Hmotnost: 50 g
Podíl BIO surovin z rostlinných složek (tzn. mimo vody a minerálů):     5 %
Podíl přírodních surovin:     100 %
Země původu:     Austrálie


Složení:
Xylitol, čistěná voda, glycerin (z kokosu), oxid křemičitý (silica), BIO ovocná příchuť, xantanová guma, BIO extrakt z měsíčku lékařského, potassium sorbate (z přírodních zdrojů), kyselina citronová.

Dětská zubní pasta Jack n' Jill 50g - ovocná

  • 185.00Kč


Dostupné možnosti