• Ovesná regenerační kúra pro suché a poškozené vlasy Weleda 200ml

intenzivní výživa pro poškozené vlasy                                                                                                  Ovesná regenerační kúra pro suché a poškozené vlasy


Jednou týdně, v extrémně chladném nebo naopak velice teplém počasí až dvakrát do týdne, je třeba dodat suchým vlasům intenzivní výživu. Ovesná regenerační kúra uhladí zhrublý povrch vlasů, dodá jim intenzivní výživu bez zatížení a navíc další dávku hydratace. Součástí receptury této jedinečné péče jsou BIO jojobový a BIO kokosový olej, vydatné BIO bambucké máslo a výtažek z BIO ovsa.
Použití: Péči jemně vmasírovat do vlhkých vlasů a nechat působit 5-10 minut, pak vlasy jemně opláchnout.
Lepších výsledků se dosáhne, pokud se vlasy na deset minut zabalí do teplého ručníku.
Neobsahuje silikony, parabeny, parfemace a konzervanty


Množství: 150 ml

Dermatologicky testováno

 

Složení:

voda, cetearyl alkohol, alkohol,glycerol stearát citrát, glycerol stearát, behenyl alkohol, ovesný extrakt, jojobový olej, PCA (sodná sůl pyrrolidin uhličité kyseliny) glyceryl oleát, isoamyl laureát, extrakt violky trojbarevné, bambucké máslo, kokosový olej, xantanová guma, rakytníkový olej, karagenanový extrakt, kyselina citronová, arginin, hydrolyzovaná pšeničná bílkovina, vůně * (parfém), limonen*, linalool*, citronellol*, geraniol*, kumarin*

*z přírodních esenciálních olejůWeleda vyvinula jedinečnou přírodní vlasovou péči, která zajistí Vašim vlasům výživu a zdraví. Weleda pro každou svou řadu volí vždy klíčové rostliny a díky harmonickému vztahu k přírodě vnímá každou rostlinu jako jedinečnou, stejně unikátní jako způsob, jakým jednotlivé rostliny ovlivňují naše tělo, pleť i vlasy.
V případě nové vlasové péče vybrala Weleda obilniny, jejichž struktura je podobná struktuře vlasů. Vlasy a obilniny mají mnoho společných rysů, například způsob jakým rostou, povrch a strukturu. A stejně jako obilniny potřebují ke svému růstu úrodnou půdu, krásné vlasy mohou růst jen na zdravé pokožce hlavy.
Látky obsažené v obilninách vlasy i pokožku hlavy vyživují, chrání a napomáhají jejich obnově.
Při vývoji nových přípravků byla dodržována přísná kritéria certifi kace NATRUE zaručující použití přírodních ingrediencí a postupů. Weleda klade velkou váhu na trvale udržitelné metody a také na kvalitu surového materiálu získávaného z BIO rostlin. Rostliny jsou proto rychle sklizeny, aby ingredience z nich byly získány hned, aby se udržela vysoká kvalita surovin.
Šampony ani péče neobsahují silikony, sodiumlaurylsulfáty, parabeny, konzervační prostředky a umělé parfemace, které vlasy nadměrně zatěžují a citlivější pokožku hlavy mohou dráždit. Tyto umělé přísady vlasy dlouhodobě poškozují, místo aby napomáhaly rozvíjet jejich přirozenou životní sílu.
Vlasová péče Weleda NEOBSAHUJE:
Sodiumlaurylsulfát (Sodiumlaurylsulfate, SLS): Šampóny od Weledy pění méně než konvenční produkty, protože v nich jsou použity ekologické mycí látky. I s menším množstvím pěny čistí vlasy i pokožku hlavy jemně a důkladně.
Silikony: Silikony jsou používané v mnoha konvenčních produktech péče o vlasy, protože usnadňují rozčesávání, věnují objem účesu a zanechávají vlasy lesklé a jemné na pohled. Vlasy ošetřované přípravky s obsahem silikonů se zdají být kvalitnějšími, ale při delším používání silikony obalují povrch vlasů tenkým fi lmem, který zamezuje přístupu výživných látek i vláhy. Tento nános také způsobuje, že vlasy vypadají mdle a zplihle.

Ovesná regenerační kúra pro suché a poškozené vlasy Weleda 200ml

  • Výrobce: Weleda
  • Kód výrobku:
  • Dostupnost: Do 5 dnů
  • 289,00Kč


Doporučené výrobky

Dřevěný držák plstících jehel

Dřevěný držák plstících jehel

držák pro uchycení více jehel najednou                 ..

83,00Kč