Pro  koupele, sprchování i mytí rukou. Udržuje pokožku vláčnou, nevysušenou. Je současně uvolňujícím, hladivým balzámem na psychiku Pro dospělé i děti od 9 měsíců. Je vhodný i pro nastávající maminky od druhého trimestru.

Přírodní, velmi šetrný balzám pro každodenní koupele, sprchování a mytí rukou. Mandarinka a tangerinka s BIO levandulí působí jako úžasný uvolňující a hladivý balzám na psychiku. Jsou vynikající pro neklidné nebo bázlivé děti, pro zklidnění před spaním, podporují dobré trávení a klidný spánek. Při umývání balzámem si pokožka zachová ochrannou lipidovou vrstvičku. Důsledkem toho je lepší přirozená ochrana pokožky proti vlivům vnějšího prostředí, ať již se jedná o chladové ataky nebo sluneční záření. Pokožka rukou zůstane vláčná. Zdravé umývání Mandarinkovo-levandulovým balzámem je určené pro celou rodinu. Proto vám jej nabízíme i v netradičním rodinném balení.


Pro každodenní hygienu celého těla. Do koupele, jako sprchový balzám nebo na umývání rukou. Používáme několik kapek ve sprše na mokrou pokožku, nebo 1 lžíci balzámu do připravené lázně. Koupel má trvat přibližně 15 až 20 minut.


Tangerinková silice  Sójový olej  Silice z růže damašské  Silice levandule mailette BIO  Pupalkový olej  Olej z pšeničných klíčků LZS  Mandarinková silice  Lněný olej LZS  Heřmánková silice  Emulgátor z olivového oleje  CAROTINO

Mandarinkovo-levandulový mycí balzám Eone 100 ml

  • Značka: Eone
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 255.00Kč


Dostupné možnosti


Související produkty

Slintáček šáteček s potiskem

Slintáček šáteček s potiskem

z biobavlny, s vrstvou mikrofleece bránící provlhnutí             ..

151.00Kč

Odvětrávaný koš BioMat AirBox® (8 litrů)

Odvětrávaný koš BioMat AirBox® (8 litrů)

Odvětrávaný koš určený k hygienickému třídění bioodpadu v bytě, speciálně vyvinutý pro 100% komposto..

131.00Kč