• KARITÉ - lisované za studena  Eone

Promašťuje, zklidňuje, zjemňuje a chrání pokožku. Používá se také při některých typech ekzémů či jinak poškozené pokožce.KARITÉ - lisované za studena

Promašťuje, zklidňuje, zjemňuje a chrání pokožku. Používá se také při některých typech ekzémů či jinak poškozené pokožce. OF 3.

 

Podrobný popis

KARITÉ LZS, bio kvalita (Bambucké máslo, Shea butter) je získáváno lisováním za studena ze semen afrického „kouzelného“ stromu. Promašťuje, zklidňuje, zjemňuje a chrání pokožku. Ulevuje poškozené pokožce včetně atopického a slunečního ekzému, lupénky. Afričané je používají jako přírodní ochranu před slunečním zářením (SPF 3), pro urychlení hojení drobných ranek a jizev, na popraskanou pokožku po porodu, na popraskané rty, na pohmožděniny, unavené svaly, při bolesti zad a kloubů, na ošetřování pokožky miminek, prevenci ekzémů, regeneraci svalů. Pokožce dodává prekurzory vitamínů A, D, E, F, zlepšuje průtok krve kapilárami.

 

Složení výrobku

Karité

 

Použití

Doporučení pro ošetření ekzematické pokožky: Postižená místa ošetřujte mastí KARITÉ jednou až čtyřikrát denně po dobu 6 týdnů. KARITÉ není třeba uchovávat v chladničce, je možné je nechávat v místnosti. Pro svůj vysoký obsah vitaminu E je poměrně odolné vůči oxidaci.

KARITÉ - lisované za studena Eone

  • Značka: Eone
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 63.00Kč


Dostupné možnosti


Související produkty

Dámské pyžamo z biobavlny s obrázkem vel. L

Dámské pyžamo z biobavlny s obrázkem vel. L

volně střižené, ze 100% biobavlny, příjemné na tělo, český výrobek, s obrázkem, vel. L  &n..

589.00Kč

Podivuhodná cesta Nilse Holgerssona Švédskem. Selma Lagerlöfová

Podivuhodná cesta Nilse Holgerssona Švédskem. Selma Lagerlöfová

Dobrodružná cesta zlobivého Nilse, kterého skřítek za trest zaklel v malého palečka,  pro děti ..

256.00Kč