• Sada  mušlička + eterický olej Citron  Eone 10 ml

Dárkové balení, pro lepší koncentraci při duševní práci                                                                   Balení obsahuje mušličku, křišťálovou skleněnou podložku a citronovou silici (10ml) pro lepší soustředění.

Podrobný popis
Mušlička je pokojový absorber a odpařovač silic. Je vyrobena ze speciálního materiálu, který vůni absorbuje a postupně uvolňuje do ovzduší. Mušlička je na rozdíl od aromalampy bezpečná. Nepotřebuje žádný zdroj tepla, proto nehrozí popálení a můžete ji umístit i do dětského pokoje, stejně tak ale např. do skříně, na WC atd. Z mušličky se uvolňuje jemnější vůně než z aromalampy, pokud byste její intenzitu rádi zesílili, umístěte mušličku na teplé místo. Dárkové balení obsahuje Mušličku, ručně vyrobenou čirou skleněnou podložku a citronovou silici 10ml.

Složení výrobku


Použití
Podle velikosti prostoru nakapejte na mušličku 10 – 30 kapek. Vůně můžete střídat, i když mušlička ještě voní. Při výběru silic se nenechte omezovat nabídkou dárkových balení, můžete si objednat éterický olej podle vašeho výběru.

Sada mušlička + eterický olej Citron Eone 10 ml

  • Značka: Eone
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 263.00Kč


Související produkty

Utěrka pro domácnost  froté z bambusu a biobavlny

Utěrka pro domácnost froté z bambusu a biobavlny

Hebká utěrka s vysokou savostí, 2 velikosti                &..

109.00Kč