• Ligia balzám na mytí vlasů Eone 100 ml

Hydratační, velmi šetrný. Pro dospělé a děti od 5 let, s citrusovými eterickými oleji.                               Svými hydratačními účinky je extrémně jemným a velmi šetrným balzámem pro umývání všech typů vlasů pro dospělé i děti od 5 let věku. Je vhodný i pro citlivou a poškozenou vlasovou pokožku.

LIGIA svým unikátním složením redukuje vysoušení vlasové pokožky. Pro svoje ochranné vlastnosti je velmi vhodná pro mytí vlasů barvených, odbarvovaných a po trvalé. Podporuje pružnost vlasů, má hydratační a protizánětlivé účinky. Jsou zaznamenány i ochranné účinky před sluneč-ním zářením. Při umývání LIGIÍ se přestanou tvořit lupy. Je třeba mít zpočátku trpělivost, máte-li již vlasovou pokožku poškozenou, než se obnoví. To trvá přibližně 28 dnů. Olivový strom poskytuje více než polovinu surovin pro tento unikátní mycí balzám. Olivový olej je zpracováván paten-tovanou technologií, díky které můžeme poskytnout svým vlasům nevšední péči i při umývání. Šampon navíc neutra-lizuje volné radikály a zpomaluje stárnutí vlasové pokožky. LIGIA poskytuje kromě vynikající péče o vlasy i vlasovou pokožku další rozměr péče. Esence ametystu která šamponem proniká napomáhá inspiraci. Přináší světlo do oblasti temene hlavy. LIGIA může přispět k vnitřnímu klidu.


Velmi malé množství LIGIE vetřete do mokrých vlasů a krouživými pohyby jemně masírujte vlasovou pokožku, kousek po kousku. Dbejte na to, abyste cítili, jak se vlasová pokožka uvolňuje a pohybuje. Pomocí obsažených esenciálních olejů, ametystové vody a této masáže se dokážete lépe uvolnit a odpočinout si. Vše ještě jednou zopakujte a nakonec opláchněte mírně teplou vodou. Do poslední oplachovací vody si můžete dopřát pár kapek citronové šťávy nebo přecezený odvar z kopřivových listů.


Složení: Upravený olivový olej  Silice levandule mailette BIO  Mořská sůl  Mandarinková silice  Grapefruitová silice  Extrakt z listů olivovníku  Citronová silice

Ligia balzám na mytí vlasů Eone 100 ml

  • Značka: Eone
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 285.00Kč


Dostupné možnosti


Související produkty

Citrusový mycí olej  Eone 100 ml

Citrusový mycí olej Eone 100 ml

Přírodní koupelový a sprchový olej s grapefruitem a mateřídouškou          ..

295.00Kč