Dva AROMA FLAKONKY prázdné , doplníte éterickým olejem podle vlastního výběru. Lze je zavěsit nebo použít jako stolní odpařovače.AROMA FLAKON 2 ks v bal.

Dva AROMA FLAKONKY, které si doplníte éterickým olejem podle vlastního výběru. Lze je zavěsit nebo použít jako stolní odpařovače.

 

Toto balení flakonů neobsahuje éterický olej.

 

 

Podrobný popis

Potřebujeme-li intenzivní vůni v jakémkoli prostoru (vstup do bytu, kanceláře, na toaletě...) použijeme AROMA FLAKON Eoné. V tomto balení naleznete 2 ks Aroma flakonu s odpařovacími tyčinkami pro stolní variantu a 2 dřevěné uzávěry pro zavěšení. Je pouze na Vás, kteoru z variant použití zvolíte.

Éterické oleje nejsou součástí tohoto balení, je třeba si vybrat kvalitní éterické oleje z široké nabídky Eoné (zde).

10ml éterického oleje vystačí přibližně na 3 měsíce.

 

Použití

Varianty:

 

STOLNÍ ODPAŘOVAČ

 

Při této variantě nepoužijete dřevěný uzávěr.

Asi do výše 2/3 objemu AROMA FLAKONU nakapejte éterický olej, otřete ubrouskem případné potřísnění flakonku, vložte odpařovací dřevěné tyčinky a takto připravený AROMA flakonek postavte na bezpečné místo, kam nedosáhnou všetečné děti. Tyčinky velmi rychle nasáknou éterickým olejem a vlivem pokojové teploty dochází k jeho průběžnému odpařování

Doplňování éterického oleje (esence, silice) provádějte vždy na podložce, například na talířku, aby nedošlo k poškození nábytku v případě, že silice kápne vedle flakonku.

Nasáklé tyčinky odkládejte na skleněnou či porcelánovou podložku (například talířek), protože rostlinný éterický olej by mohl poškodit povrch nábytku nebo spotřebičů.

Změna vůní:   Pokud ještě budou tyčinky nasáklé původní esencí, nechejte je alespoň jeden den odpařovat na „sucho“ a poté flakonek naplňte asi do 2/3 novým éterickým olejem.

 

 

 

FLAKONEK K ZAVĚŠENÍ

 

Při této variantě nepoužijete dřevěné tyčinky.

Naplňte AROMA FLAKON Eoné éterickým olejem a otřete ubrouskem případné potřísnění. Poté uzavřete flakon přiloženým dřevěným uzávěrem a zavěste jej na zvolené místo.

Flakon lze doplňovat podle potřeby kvalitním éterickým olejem.

Pro zvýšení intenzity odpařování můžete uzavřený flakon krátce podržet dnem vzhůru.  Uvidíte, jak se dřevěný uzávěr zvlhčí. Náplň balení vystačí přibližně na 3 měsíce.

AROMA FLAKON 2 ks v bal.

  • Značka: Eone
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 184.00Kč


Související produkty

Skřítek Kořínek - Jacob Streit

Skřítek Kořínek - Jacob Streit

co krásného zažil skřítek Kořínek během celého roku, pro děti od 3-4 let        ..

183.00Kč

Skládačka květina- dřevěná

Skládačka květina- dřevěná

skládačka pro cvičení motoriky a poznávání barev              &nb..

375.00Kč

Geometrické tvary barevné - dřevěná skládačka

Geometrické tvary barevné - dřevěná skládačka

pro cvičení postřehu, jemné motoriky, poznávání barev...            &n..

299.00Kč