z tepelně ošetřeného bambusu, nylonové štětiny 100% biologicky odbouratelné                                    CURANATURA Helath měkký


Tento zubní kartáček je vyroben z bambusu. Rukojeť je z tepelně ošetřeného bambusu pěstovaného udržitelným způsobem. Štětinky jsou vyrobeny z  biologicky odbouratelných nylonových vláken o tloušťce 0,13mm s hustotou 50 štětin na dírku. Díky jeho měkosti je vhodný pro zdravé čištění zubů. Kartáček jako celek je bezezbytku ekologicky kompostovatelný. Kartáček neobsahuje příměsi ftalátů ani bisfenolu A. Obal je vyroben z recyklovaného papíru.

Vyrobeno z bambusu a nylonových vláken

Obal je vyroben z recyklovaného papíru

Délka kartáčku 17,5 cm

Délka štětin 1,1 cm

Plocha kartáčku se štětinami - cca 1,4 x 1 cm

 

 

Výběr materiálů pro zubní kartáčky CURANATURA podléhá přísným zdravotním kritériím. Všechny použité materiály (včetně obalu) jsou absolutně v souladu se zdravým životním stylem, neobsahují ŽÁDNÉ příměsi ani stopy nebezpečných chemických sloučenin - včetně ftalátů a bisfenolu A (celkem běžných v mnoha spotřebitelských produktech) a jsou 100% ekologicky nezávadné.
Rukojeť kartáčku je vyrobena z vláken bambusové třtiny. Povrch je speciálně tepelně upraven. Použití tohoto materiálu má několik výhod:

- Bambus jako přirozeně nejrychleji rostoucí rostlina na planetě obsahuje látku zvanou bambusový-kun, která je přirozeně antibakteriální a antimikrobická. To znamená, že bambus má přirozenou ochranu proti škůdcům a plísním, a proto při jeho pěstování není potřeba používat ani pesticidy ani hnojiva. Tímto je vyloučena velká část nežádoucích chemických reziduí v konečném bambusovém produktu - rukojeti kartáčku CURANATURA.

- Povrchová úprava rukojeti zaručuje kromě atraktivního vzhledu a příjemného zacházení takzvanou karbonizaci povrchu, která rapidně prodlužuje životnost ručky a má za následek voděodolnost povrchu a tím pádem zabraňuje usazování nečistot a mikrobů.

Bambusový kartáček s nylonovými štětinami - měkký

  • Výrobce: Curanatura
  • Kód výrobku:
  • Dostupnost: Na skladě
  • 85,00Kč


Doporučené výrobky

KAPLA 200 - doprodej

KAPLA 200 - doprodej

jednoduchá, tvořivá, stavebnice s neomezeným použitím, 200 destiček z borového dřeva, 1x sešit ..

1 320,00Kč

Sonett odstraňovač vodního kamene 1l

Sonett odstraňovač vodního kamene 1l

k odstranění vodního kamene z praček, myček nádobí, kávovarů a rychlovarných konvic, k odstranění si..

159,00Kč

Jeřáb

Jeřáb

dlouhým ramenem naloží, co je třeba....                ..

349,00Kč