chrání pleť před volnými radikály,  chránící a pěstící olej při pobytu na sluníčku, má přibližně SPF 8                  Svěže vonící, tónující olej s jojobou a beta-karotenem pro pěstění pleti a pokožky celého těla, pro relaxační masáže a pro pobyt v přírodě v letním období.


Díky vysokému obsahu betakarotenu dodává KAROTENOL 8 BIO pokožce nádhernou opálenou barvu a působí proti jejímu předčasnému stárnutí. Olej má jemně svěží citrusovou vůni s květinovým tónem ylang-ylangu, působí relaxačně. KAROTENOL 8 BIO můžeme používat na celé tělo, je ale třeba mít na paměti, že je nutno chránit oděv před zabarvením.

KAROTENOL 8 BIO chrání pleť před volnými radikály. Není určen pro děti do 3 let.

Složení výrobku
Ylang-ylangová silice Tangerinková silice Sójový olej Silice levandule mailette BIO Pomerančová silice Meduňková silice Jojobový olej BIO LZS Heřmánková silice Geraniová silice Elemi Karoten

Použití
Jako pleťový olej: Rozetřením 2-3 kapek na pleť získáte díky vysokému obsahu beta-karotenu opálené zabarvení a navíc chráníte kožní buňky proti působení volných radikálů, tedy předčasnému stárnutí pleti. Karotenol 8 BIO obsahuje 50% vzácného jojobového oleje, který je také velmi ceněn pro jeho schopnost zpomalovat stárnutí pleti. Obsažené éterické oleje dávají Karotenolu 8 BIO svěží citrusovo-květinovou vůni. Karotenol 8 BIO je 100% přírodní a všechny jeho složky jsou bioaktivní. Olej doporučujeme spíše na denní ošetření vzhledem k obsahu beta-karotenu, který by mohl zabarvit ložní prádlo.

Jako relaxační masážní olej: Po masáži setřete přebytek oleje ubrouskem, aby nedošlo ke znečištění oděvu.

Jako chránící a pěstící olej při pobytu na sluníčku: Vykazuje mírnou ochranu proti sluníčku v hodnotě přibližně SPF 8, není ale primárně určen jako ochrana před UVA a UVB zářením. KAROTENOL 8 BIO dovolí pokožce příjemné opálení, chrání ji před vysycháním, podporuje její lepší hnědnutí a současně díky beta-karotenu působí proti stárnutí pleti. Je však třeba ty části těla, které hrozí spálením (nos, ramena, nárty) chránit některým ochranným prostředkem s vyšším SPF, například 20.V létě při pobytu ve vodě doporučujeme po 2 hodinách další aplikaci.

Upozornění: Není určen pro děti do 3 let.

Karotenol Bio 8 Eone 50 ml

  • Značka: Eone
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 306.00Kč


Dostupné možnosti


Související produkty

Vložky do podprsenky pro kojící maminky-26ks

Vložky do podprsenky pro kojící maminky-26ks

z přírodních materiálů, bez chloru                  &nb..

81.00Kč

Voskovky ze včelího vosku 16 ks, Stockmar

Voskovky ze včelího vosku 16 ks, Stockmar

na malování, z přírodních materiálů, pestrá škála barev            &nb..

469.00Kč

Vodnice BIO - PURPLE TOP MILAN, 0,8g

Vodnice BIO - PURPLE TOP MILAN, 0,8g

nenáročná zelenina z čeledi brukvovitých, výsev březen- srpen, bio semena       ..

16.00Kč