menstruační vložky z biobavlny, bez chloru, denní, tenké s křídélky, 10 ks , 3 kapičky                                            Organyc Denní vložky s křidélky Moderate (10 ks)

100% z biobavlny, 3 kapičky


Materiál: Biobavlna a bio kukuřičný škrob

Země původu: Itálie

Vhodné pro: střední až silné krvácení (označení: 3 kapičky)

Materiál balení: krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; sáček na vložky z kukuřičného škrobu; papírová lepící páska na vložce s ekologickým lepidlem


Dámské vložky s křidélky Organyc Moderate pro denní nošení jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% BIO bavlny bělené bez chlóru. Jsou ultra tenké, ale dokonale spolehlivé. Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace - jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění. Budete se cítit jako v bavlnce!


Vložky Moderate jsou vhodné pro denní nošení a pro střední až silné krvácení (označení: 3 kapičky).

 

Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vata či či chemikálie, které způsobují podráždění pokožky a sliznice. K bělení se často používá chlór, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

 

Italská značka Organyc vyrábí i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie

 

Výrobky jsou bělené pouze peroxidem vodíku, což je zcela přírodní desinfekce. Jsou hypoalergenní, dermatologicky testované a vhodné i pro mimořádně citlivou pokožku.

 

Celá řada je certifikována přísnou ekologickou certifikací EcoCert GreenLife, BIO ICEA (Institut pro etickou a ekologickou certifikaci) a Soil Association (která vyvinula první světový standard pro BIO certifikaci již v roce 1967).

 

Vložky, tampony i všechny ostatní produkty Organyc jsou navíc 100% rozložitelné a kompostovatelné. Spodní část vložek a sáčky jsou vyrobeny z plně rozložitelných a kompostovatelných polymerů kukuřičného škrobu. Krabičky jsou z recyklovaného papíru.

Organyc Denní vložky s křidélky Moderate (10 ks)

  • Značka: Organyc
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: 1
  • 125.00Kč