Prací olivové mýdlo s přírodním bělícím citrusovým extraktem. Odstraňuje většinu běžných organických skvrn. Ruční praní. Kojenecké prádlo, hygienické vložky.- prací prostředek
- odstraňování skvrn
- pro ruční praní
- vhodné pro praní vlny a hedvábí
- vhodné pro praní kojeneckého prádla
- vhodné pro praní prádla alergiků a atopiků

Mýdlo ze 100% olivového oleje s citronovým extraktem na praní. Poradí si s běžnými organickými skvrnami. Vhodné na ošetření silně znečištěného prádla před praním i k ručnímu praní jemného prádla a vlny.

Hmotnost: 200 g

Složení: mýdlo z olivového oleje, citronový extrakt, chlorid sodný. Neobsahuje palmový olej (sodium palmate), syntetické parfémy, barviva ani jiné pomocné látky. Alternativa žlučového mýdla pro vegany.

Návod k použití: Navlhčete textil v místě skvrny a na pevném podkladu naneste mýdlo. Nechejte před praním působit, zejména při silnějším znečistění. Citronový extrakt má přirozené bělící účinky. V případě potřeby, pokud se skvrna nevypere na poprvé, proces opakujete. Pokud je skvrna bílkovinného původu (zejm. krev), je nutné ji před praním ošetřit ve studené vodě - bílkoviny se v teplé vodě srazí a není možné je pak odstranit.

 

Mýdlo na skvrny Yellow Blue 200g

  • 111,00Kč


Doporučené výrobky

Imse Vimse  hygienické vložky z  bioflanelu  Normal

Imse Vimse hygienické vložky z bioflanelu Normal

Flanelové hygienické vložky. Denní. Prodyšné. Biobavlna. 1 ks          &nbs..

129,00Kč