• Hadřík na brýle E-cloth - do pouzdra brýlí

čistí bez zanechání skvrn, vhodný i na display mobilního telefonu, MP3 přehrávače atd                                          Hadřík na brýle E-cloth - do pouzdra brýlí

 

Hadřík na brýle čistí bez zanechání skvrn všechny typy brýlí, ale je vhodný i na display mobilního telefonu, MP3 přehrávače atd.

Na každodenní čištění se používá suchý.

Pro odstranění většího znečištění a mastnoty je vhodné jej mírně navlhčit.

Výborně čistí díky hustotě mikrovláken – 480 000 vláken na cm2!! a unikátní výrobní technologii.

Jemně tkaná vlákna E-hadříku absorbují všechny částečky nečistot z brýlí do tkaniny a odstraní je.

Ideální velikost do pouzder brýlí.

Rozměry výrobku 19x19 cm

Vyrobeno ze 100% mikrovlákna při použití unikátní výrobní technologie, která dosahuje hustotu mikrovláken cca 480 000 na cm2

Hadřík možno prát v pračce, bez použití aviváže a bělidla. Ale při běžném znečištění stačí vymáchat v ruce. Pokud omylem použijete aviváž, hadřík znovu přepláchněte v čisté vodě. Při prvním praní perte v ruce, barvy mohou trochu pouštět.

 

 

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu.

 

Řešte kvalitu hadříku, ne kvalitu chemického čističe!

 

Hadříky e-cloth pro úklid každého povrchu v domácnosti bez chemie, jen s použitím vody. Použitá mikrovlákna jsou 1000x jemnější, než bavlněná. Hadříky jsou uzpůsobené povrchům, pro které jsou určeny. Mikrovlákna e-cloth, si poradí nejen se špínou a mastnotou, ale i bakteriemi. Klinické testy dokazují, že e-cloth hadříky zachytí 99,9% bakterií, vč. e-coli a listerie, jen s použitím vody. Po vypláchnutí v teplé vodě zůstane v hadřících jen 0,001% bakterií. Díky snadné údržbě a extrémně dlouhé životnosti (300 praní!) s výrobky e-cloth ušetříte čas věnovaný úklidu, peníze, ale i zdraví, neboť nepoužíváte zbytečné chemické úklidové prostředky. Údržba: Obvykle stačí vypláchnout v mýdlové vodě, ale možno prát v pračce při teplotách od 30 do 60 stupňů, s malým množstvím pracího přípravku. Nepoužívejte bělidlo ani aviváž. Nesušte v sušičce a nežehlete.

Hadřík na brýle E-cloth - do pouzdra brýlí

  • 59.00Kč


Související produkty

Pleťový olej levandule  Eone 20 ml

Pleťový olej levandule Eone 20 ml

Regenerační  a hydratační, pro pleť normální, smíšenou a mastnou, 3. krok péče o pleťRegeneračn..

273.00Kč

Ovčí vlna barvená velká Podzimní variace (8 barev) - 60g

Ovčí vlna barvená velká Podzimní variace (8 barev) - 60g

barvená ovčí vlna např. pro plstění a vyrábění figurek, výrobek chráněné díly Momo, sytější barvy&nb..

73.00Kč

Plnící dřevěné pero Mercurius

Plnící dřevěné pero Mercurius

vysoce kvalitní a pohodlné pero s dřevěnou rukojetí, pro správný úchop, pro děti do školy i pro dosp..

225.00Kč