nahraďte jednorázové mikrotenové sáčky při svém nákupu ovoce a zeleniny, pevný bezpečný, ekologický, startovací baleníRe-Sack 3pack - balíček sáčků na ovoce, zeleninu a pečivo (3 ks)

Re-Sack 3pack je tím nejlepším způsobem jak začít s bezobalovým nakupováním. Obsahuje 2x sáčky Net a 1x pytlík Voile - a za skvělou cenu. Můžete s nimi vyrazit do obchodu či na farmářské trhy a koupíte do nich jak ovoce a zeleninu, tak i pečivo. Už nebudete muset použít  zbytečný mikrotenový sáček.

Všechny Re-Sacky jsou vyrobené z biobavlny a vyprodukované za férové mzdy. Mají certifikát GOTS - světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě.

Sáčky Net jsou průhledné a vhodné především na ovoce a zeleninu. Sáček Voile je vyrobený z jemného plátna, takže ho můžete dobře použít i třeba na pečivo. Bez problémů na ně přilepíte a pak zase sundáte cenovku z váhy. A pokud se zašpiní, nevadí - jsou pratelné (ale pozor, může se asi o 10 % srazit).

Zeleninu či ovoce můžete umývat přímo v pytlících Net - uschnou za chviličku. A na rozdíl od mikrotenových sáčků v Re-Sacku ovoce a zelenina dýchají, takže vám zůstanou déle čerstvé. Můžete je v nich i skladovat.

Kusy:     3 ks
Materiál:     100% biobavlna
Nosnost:     několik kilogramů
Rozměry:     38 x 30 cm
Váha:     42 g
Země původu:     Indie

Balíček sáčků na ovoce, zeleninu a pečivo Re-Sack 3 pack z biobavlny

  • Značka: Re-Sack
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 249.00Kč


Související produkty

Neutrální hydrofilní olej Eone 50ml

Neutrální hydrofilní olej Eone 50ml

Pro čištění pleti, bez esenciálních olejů. Pro hygienu pleti přecitlivělých osob, 2 krok péče o..

174.00Kč

Dámské pyžamo biobavlna přírodní a růžová

Dámské pyžamo biobavlna přírodní a růžová

volně střižené, ze 100% biobavlny, česká výroba              &nbs..

595.00Kč