povlečení na jedno lůžko ze 100% biobavlny, několik barevných variací, česká výroba                       Materiál: 100% biobavlna
Kvalita: perkálová vazba 40 NE
Rozměry: 1 x 140/200 cm (přikrývka), 1x 70/90 cm (polštář)
Uzávěr: kokosové knoflíčky
v několika barevných provedení

BIO POVLEČENÍ - z kvalitního perkálu. Toto bio povlečení z kolekce MOONLIGHT  je vyrobené z perkálu. Biobavlna ve kvalitě perkálové vazby má vyšší hustotu tkaní a vyšší jemnost příze než běžná bavlna. Perkál je pevnější, ale méně kluzký než bavlněný satén. Perkálová vazba poskytuje pevné, hladké a svěží bio povlečení, které je dobře prodyšné. Bio povlečení v perkálové vazbě vám vydrží skutečně dlouho. Zapínání bio povlečení je na roztomilé kokosové knoflíčky, které podtrhují jeho přírodní původ.

BIO POVLEČENÍ - z certifikované biobavlny. 100% biobavlna z Indie, z níž je toto bio povlečení vyrobeno, nebyla nikdy v kontaktu s pesticidy a jinými nebezpečnými chemikáliemi, proto je tak čistá, bezpečná a šetrná k pokožce a splňuje přísné požadavky mezinárodní certifikace pro biotextil GOTS. Můžete si tak být jisti, že vaše bio povlečení je ze 100% skutečně bio. A to je lepší. Jak pro vás, tak pro naši planetu. Zvlášť, když víte, že na zpracování 1 kg běžné bavlny se průměrně použije až 1 kg chemie.

BIO POVLEČENÍ - ze srdce přírody. Hýčkejte sebe i své nejbližší. Vyberte si bio povlečení toho nejčistšího původu. Vyberte si bio povlečení z přírody. Bio povlečení, které je čisté nejen na povrchu, ale až do hloubky a které dokázalo propojit krásu, jemnost a čistotu přírody. Biobavlna, ze které je toto bio povlečení z perkálu ušito, je certifikována mezinárodním biotextilním standardem GOTS (Global Organic Textile Standard). Bio povlečení bez reziduí škodlivých chemikálií je dobrou volbou i pro alergiky a osoby, které trápí ekzém.

symboly

Povlečení ze 100% biobavlny

  • Značka: Bio4planet
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 1 990.00Kč


Dostupné možnosti


Související produkty

Šípkový čistící olej   Eone 50 ml

Šípkový čistící olej Eone 50 ml

Pro aknózní, zánětlivou pleť. Snižuje tvorbu jizev, je protizánětlivý. 2 krok péče o pleť  &nbs..

343.00Kč

Šít panenky? Z čeho a jak?

Šít panenky? Z čeho a jak?

brožurka s pracovními postupy pro šití panenek               ..

57.00Kč