k snadnému a hygienickému sběru psích exkrementů , původní cena 54,- Kč                                                                         Kompostovatelné sáčky na psí exkrementy (25 ks)

Rozměry: d 300 x š 200 mm

Kompostovatelné sáčky na psí exkrementy jsou určeny k snadnému a hygienickému sběru psích exkrementů.Sáčky mohou být využity i jinak jako bežné mikrotenové sáčky.

Základní výhodou kompostovatelného sáčku je, že jej lze v suchém prostředí skladovat, přičemž pokud se dostane do prostředí, kde jsou přítomny aerobní bakterie a vlhkost, ZMIZÍ - rozloží se (biodegraduje).

Sáčky lze použít i na ukládání nebo balení potravin.
Materiál: 100% kompostovatelný do 90 dnů, certifikován dle EN 13432. Suroviny jsou ze zemědlské produkce (škrob, kyselina polymléčná - PLA).

Skladování: Skladujte v suchu, nevystavujte teplotám nad 40°C a přímému slunčenímu záření. Minimální garantovaná doba skladovatelnosti je 12 měsíců.

Upozornění: Chraňte před nevhodným použitím dětmi, nepřetahujte přes hlavu. Kompostovatelné obaly nepatří do sběrných nádob na plasty (žlutých kontejnerů).

Psí exkrementy lze v kompostovatelném sáčku uložit na kompost.

Vzhledem k tomu, že exkrementy mohou obsahovat různé původce chorob či vajíčka parazitů, je nutné zajistit při kompostování takovýchto materiálů teplotu nad 65°C po dobu nejméně 6 dnů.

Další možností je vykopat jámu, opatřit ji víkem a exkrementy i se sáčkem do jámy vhazovat. Dojde k postupnému rozkladu. Jáma by měla být umístěná jinde než jsou zeleninové záhonky. U květinových záhonů být může.

100% kompostovatelný do 90 dnů, certifikovaný dle EN 13432. Suroviny jsou ze zemědělské produkce (škrob a polykaprolakton).


Upozornění

Chraňte před nevhodným použitím dětmi, nepřetahujte přes hlavu.
Kompostovatelné obaly nepatří do sběrných nádob na plasty (žlutých kontejnerů).

Kompostovatelné sáčky na psí exkrementy (25 ks) - akce

  • Značka: Hbabio
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: 13
  • 45.00Kč


Související produkty

Pohádky horských květin: Jakob Streit

Pohádky horských květin: Jakob Streit

10 kouzelných  pohádek o tom, jak hory dostaly své květinyJakob Streit vypráví v deseti pohádká..

225.00Kč

Plnící dřevěné pero Mercurius

Plnící dřevěné pero Mercurius

vysoce kvalitní a pohodlné pero s dřevěnou rukojetí, pro správný úchop, pro děti do školy i pro dosp..

225.00Kč