• Papírové sáčky na kuchyňské zbytky (10 ks) ze 100% recykl. papíru

vhodné do odvětrávaných košů 7 - 10 litrů, z recyklovaného papíru                                                       Balení obsahuje 10 ks.
Objem sáčku: 9 litrů
Rozměry: 26cm x 15,8cm x 19,8cm

Sáčky z recyklovaného papíru plní svou funkci v odvětrávaném koši stejně dobře jako sáčky z nerecyklovaného papíru. V koši slouží jako výstelkové a šetří Váš čas při vymývání koše. Volbou sáčků ze 100% recyklovaného papíru šetříte stromy a životní prostředí. Mají menší odolnost proti rozmočení než kraft sáčky.


- vhodné do odvětrávaných košů 7 - 10 litrů (koš AirBox Single, koš AirBox Family)
- 100% kompostovatelné
- snižují zápach
- usnadňují třídění a sběr bioodpadů
- optimalizují skladbu kompostovaného materiálu

Papírové sáčky pro snadné a hygienické shromažďování organických zbytků jsou výhodnou alternativou k sáčkům z kompostovatelného plastu. Speciální kraft papír je vodě odolný a nedochází k jeho rozmočení i při vysoké vlhkosti sbíraného organického materiálu. Při použití odvětrávaného koše lze sáček z koše vždy spolehlivě vyjmout a koš zůstává čistý. Přednosti papírových sáčků se uplatní všude, kde se svépomocí kompostují organické zbytky z domácností učeben a kanceláří, neboť tento materiál má často vyšší zastoupení dusíkatých látek než je potřeba pro správný průběh kompostovacího procesu. Zvláště v kompostérech pro bytovou a sídlištní zástvabu a v kompostérech Jora sáčky z papíru doplňují uhlíkatou složku a snižuje se tím potřeba doplňování pilin, štěpky nebo jiného uhlíkatého materiálu. Rozklad papíru v kompostu je rychlý a spolehlivý.

Papírové sáčky na kuchyňské zbytky (10 ks) ze 100% recykl. papíru

  • Značka: Hbabio
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: 4
  • 24.00Kč


Související produkty

Sada hadříků na okna - 2ks E-cloth

Sada hadříků na okna - 2ks E-cloth

čistí bez zanechání skvrn, bez použití čistícího prostředku  jen s čistou vodou    &n..

292.00Kč