nahraďte jednorázové mikrotenové sáčky při svém nákupu ovoce a zeleniny, pevný bezpečný        Re-Sack Net - Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu

Re-Sack Net je úžasně praktický pomocník pro vaše nákupy na farmářských trzích nebo v obchodech. Už  nebudete muset použít  zbytečný jednorázový mikrotenový sáček. Re-Sack je vyrobený z biobavlny, pohodlně unese několik kilogramů, má šikovnou šňůrku na zajištění obsahu a rozhodně se vám na rozdíl od těch obyčejných neprotrhne.

Všechny Re-Sacky jsou vyrobené z biobavlny a vyprodukované za férové mzdy. Mají certifikát GOTS - světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě

Sáček je průhledný, takže si prodavač váš nákup může snadno zkontrolovat. Bez problémů na něj přilepíte a pak zase sundáte cenovku z váhy. A pokud se zašpiní, nevadí - je pratelný (ale pozor, může se asi o 10 % srazit).

Zeleninu či ovoce můžete umývat přímo v něm - uschne za chviličku. A na rozdíl od mikrotenových sáčků v Re-Sacku ovoce a zelenina dýchají, takže vám zůstanou déle čerstvé. Můžete je v nich i skladovat.

Materiál:     100% biobavlna
Nosnost:     několik kilogramů
Rozměry:     19 x 16 cm
Váha:     25 g
Země původu:     Indie

balení 1 ks nebo 2 ks

Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu malý Re-Sack Small z biobavlny

  • Výrobce: Re-Sack
  • Kód výrobku:
  • Dostupnost: 1000
  • 79,00Kč


Dostupné možnosti