Velmi vydatný prostředek fungující bez ohledu na tvrdost vody, určený k ručnímu mytí nádobí, s pečujícím esencemi měsíčku lékařského, také náhradní balení 1l Vydatný prostředek určený k ručnímu mytí nádobí. Funguje bez ohledu na tvrdost vody. Účinný ekologický prostředek na ruční mytí nádobí. Speciální složení umožňuje snadno odstraňovat mastnotu a zaschlé zbytky jídla, zároveň je šetrné k pokožce rukou.

 

• mimořádně šetrný k pokožce

• s pečujícím esencemi měsíčku lékařského

•s BIO sladkým pomerančem a bergamotovým olejem

 

Dávkování: 1 polévkovou lžíci rozptýlit ve vodě. Na odolné nečistoty nanést malé množství koncentrátu na houbičku.

balení: 300 ml s pumpičkou, 1 litr bez pumpičky náhradní balení

 

Původ a vlastnosti jednotlivých složek

 

Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použité cukrové tenzidy. Spolu s deriváty vyrobenými z kokosového tuku a oxidů síry, tvoří kombinaci vzájemně se doplňujících a posilujících aktivních čistících látek s vynikající schopností rozpouštět tuky a s velmi vysokou snesitelností pro pokožku.

 

Biologické odbourávání

 

Při procesu výroby cukrových tenzidů a derivátů kokosového oleje se z rostlinných surovin škrobu, cukru a tuku získávají části, které však zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Pro mikroorganismy je proto snadné rychle a úplně tyto tenzidy rozložit. Cukrové tenzidy i deriváty kokosového oleje jsou podle OECD biologicky snadno odbouratelné.

 

Celý obal je recyklovatelný

 

Zásady ekologické drogerie SONETT

 

Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

 

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru

 

Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů

 

Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

 

Certifikát Eco Control, Eco Garantie, Vegan.

 

Země původu: Německo.
balení 300 ml s pumpičkou, náhradní náplň 1l, malé balení 120 ml

Složení: 5 - 15% neionické tenzidy cukru, 5 - 15% kokosový alkoholsulfát z kokosového oleje a kukuřičného škrobu vyrobeného aktivní čistící složky efektivní při vysoké tvrdosti vody a rozpouštějící mastnoty: <1% měsíček lékařský*, rostlinný alkohol, citrát, sůl, přírodní éterické oleje ze sladkého pomeranče* (obsahuje limetku*) a bergamotu* (obsahuje linalool* a limetku*), vonné příměsy*, do 100% vířená voda.

 

 

 

* z kontrolovaného ekologického zemědělství

Sonett prostředek na nádobí měsíček 300 ml

  • Výrobce: Sonett
  • Kód výrobku:
  • Dostupnost: Na skladě
  • 89,00Kč


Dostupné možnosti