jednoduchá, tvořivá, stavebnice s neomezeným použitím pro více dětí, 1000 destiček, 2x sešit nápadů, na objednávkuV jednoduchosti je síla. Kapla je sada stejně velkých destiček z přírodního dřeva, s jejichž pomocí dokážete postavit neuvěřitelné věci. Je velice univerzální a otevřená, nechává volný prostor dětské tvořivosti a fantazii.
Může tak vzniknout dům, věž, silnice, ohrada pro zvířata, letiště, parkoviště, stáj, garáž .... prostě opravdu vše co děti chtějí a potřebují.


1000 destiček, 2x sešit nápadů.

Dostatek destiček i pro ty nejnáročnější stavby. Prostě Rolls-Royce mezi stavebnicemi!
Dřevěné víko může sloužit jako základna staveb, a to dokonce i mobilních (pokud víko dáte zpět na vozík).
Kromě své primární role poskytování nekonečné zábavy záhy zjistíte (zvláště maminky uvítají), že vozík může sloužit i jako praktický a vkusný kus nábytku - využitelné např. jako servírovací stolek.

Elegantní robustní pojízdný dřevěný vozík, který vám umožní i při váze 18 kg se stavebnicí lehce manipulovat. Rozměry vozíku: krychle 39x39x39 cm (k výšce připočtěte kolečka cca 4cm).

Součástí balení jsou dva sešity nápadů vysvětlující na více než čtyřiceti ilustracích a fotografiích základní i pokročilejší stavební technologie.
Nejprodávanější balení v kategorii školek, základních škol a jiných zařízení, kde je pohromadě více dětí.

KAPLA 1000

  • Výrobce: Kapla
  • Kód výrobku:
  • Dostupnost: 1100
  • 6 260,00Kč