napínací prostěradlo z biobavlny, na jednolůžko, několik barevných variací, česká výroba                   Bio prostěradlo 90x200 cm. Materiál 100% biobavlna (perkál) s certifikací GOTS. Napínací bio prostěradlo, které díky pružným okrajům dobře drží na matraci.


Materiál: 100% biobavlna
Kvalita: perkálová vazba 40 NE
Rozměr: 90x200 cm
Druh: napínací

BIO PROSTĚRADLO - z kvalitního perkálu. Pěkné napínací bio prostěradlo ze 100% biobavlny v perkálové vazbě. Bavlněný perkál má vyšší hustotu tkaní a jemnost příze než je tomu u běžné bavlny. My jsme na naši řadu bio prostěradel vybrali bavlněný perkál vysoké kvality - 40 NE. Proto je napínací bio prostěradlo z biobavlny ve kvalitě perkálové vazby tak měkoučké. Bavlněný perkál vzniká až od 200 vláken na palec čtvereční. Perkálová vazba zajišťuje pevné, hladké napínací bio prostěradlo z biobavlny, které je dobře prodyšné a po vyprání dobře drží svůj tvar. Perkálová vazba je zkrátka zárukou kvality příze. Bio prostěradlo z biobavlny ve kvalitě perkálové vazby nabízíme ve velikosti 90x200 cm a hodí se na matrace do výšky 20 cm.

BIO PROSTĚRADLO - z certifikované biobavlny. 100% biobavlna z Indie, ze které je bio prostěradlo ušito, nebyla nikdy v kontaktu s pesticidy a jinými škodlivými chemikáliemi - proto je tak čistá, bezpečná a šetrná k vaší pokožce. Splňuje přísné požadavky globálního ekologického textilního standardu (GOTS). Můžete si tak být jisti, že vaše bio prostěradlo je z biobavlny, která je skutečně bio.

BIO PROSTĚRADLO - ze srdce přírody. Hýčkejte sebe i své nejbližší. Vyberte si bio prostěradlo z biobavlny toho nejčistšího původu. Vyberte si bio prostěradlo z přírody. Bio prostěradlo z biobavlny, které je čisté nejen na povrchu, ale až do hloubky a které dokázalo propojit krásu, jemnost a čistotu přírody. Biobavlna, ze které je toto bio prostěradlo z biobavlny v perkálové vazbě ušito, je certifikována mezinárodním biotextilním standardem GOTS (Global Organic Textile Standard). Bio prostěradlo z biobavlny bez reziduí škodlivých chemikálií je dobrou volbou i pro alergiky a osoby, které trápí ekzém.

symboly

Prostěradlo ze 100% biobavlny

  • Značka: Bio4planet
  • Kód produktu:
  • Dostupnost: Na objednání do 5 dnů
  • 990.00Kč


Dostupné možnosti


Související produkty

Šípkový čistící olej   Eone 50 ml

Šípkový čistící olej Eone 50 ml

Pro aknózní, zánětlivou pleť. Snižuje tvorbu jizev, je protizánětlivý. 2 krok péče o pleť  &nbs..

343.00Kč

Šít panenky? Z čeho a jak?

Šít panenky? Z čeho a jak?

brožurka s pracovními postupy pro šití panenek               ..

57.00Kč

Dívčí spodní kalhotky  přírodní  128-140 nižší pas

Dívčí spodní kalhotky přírodní 128-140 nižší pas

kalhotky z biobavlny pro větší slečny, s nižším pasem             ..

95.00Kč