Už léta chodím po naší planetě a nalézám lásku – na cestách, v blátě, na nebi i ve vodě… nijak je neupravuji a nepřikrášluji, pouze fotografuji..Markéta MrázováLáska byla, je a bude. Láska je v nás a také všude okolo nás. Láska je nekonečná.
Love is Everywhere...Láska je všude okolo nás...je můj životní projekt. Na svých cestách životem mě doprovází spoustu láskyplných duší, díky kterým si mohu uvědomovat krásu a štědrost této planety.
Už léta chodím po naší planetě a nalézám je – na cestách, v blátě, na nebi i ve vodě… nijak je neupravuji a nepřikrášluji, pouze fotografuji, miluji a sdílím…. občas je možná potřeba trochu fantazie, nebo otevřít své srdce kráse a lásce? Odpověď nechávám na každém z nás.

O tyto obrazy Země se s Vámi chci podělit. Předkládám zde sadu 12 pohlednic, kterou jak doufám si užijete a která Vám bude dělat  radost ;)

Naše Země nás miluje bezpodmínečně, nesoudí, neničí, netrestá a nepřestává nám dávat Život, i když se k ní otáčíme zády a ničíme ji. Matka Země nám poskytuje vše, co pro láskyplný a spokojený život na Zemi potřebujeme.

Uvědomujeme si to a chováme se k ní s patřičnou úctou? Žijeme v souladu se Zemí? Milujeme sami sebe, své bližní, sousedy a lidi, kteří nám vstoupí do života? Nechme se Zemí inspirovat. Vždyť je to tak snadné! Pojďme šířit Lásku, milujme a buďme milováni. LÁSKA je všude okolo nás….

Krásný den
Markéta Mrázová

sada 12-ti autorský pohlednic
rozměr 15x10,5 cm

Pohlednicová knížka - 12 pohlednic Láska je všude

  • Kód výrobku:
  • Dostupnost: 3
  • 99,00Kč


Doporučené výrobky

Dámská noční košile hvězdičky - krátký rukáv

Dámská noční košile hvězdičky - krátký rukáv

dámská noční košile pro zdravé spaní, 100% biobavlna, český výrobek         ..

520,00Kč

Dámská noční košile růžová  - krátký rukáv vel. M a L

Dámská noční košile růžová - krátký rukáv vel. M a L

dámská noční košile pro zdravé spaní, 100% biobavlna, český výrobek, vel. M a L      ..

520,00Kč