Flanelové hygienické vložky. Slipové. Prodyšné. Biobavlna. 1 ks                                                          Výrobce: Imse Vimse (Švédsko)
Materiál: flanel 100% biobavlna, neběleno
Rozměry: cca 6 x 19 cm
Barva: přírodní s jemným červeným lemem
1 ks

 


Flanelové slipové vložky pro každodenní nošení a začátek a konec periody. Drží tvar, jsou tenké a měkké. Maximálně prodyšné. Křidélka se zapínáním na patentku.

Několik vrstev jemného flanelu. Organicky pěstovaná bavlna. Neběleno.  Obvod obnitkovaný overlockovým stehem.

Materiál vložek Imse Vimse je velmi příjemný a šetrný k pokožce.

Hygienické vložky z certifikované biobavlny neobsahují žádné chemikálie. Umožňují pokožce dýchat a tím předcházejí rozvoji kvasinkových infekcí. Jsou vhodné pro citlivé a alergické ženy a pro ženy v šestinedělí. Vložky poskytují jemnou a přirozenou ochranu. Jsou savé a spolehlivé i bez chemických absorbentů.

Používáním látkových hygienických vložek šetříte přírodní zdroje, svou peněženku a zdraví a významně redukujete množství odpadů.

Praní:
Praní v pračce. Použitou vložku co nejdříve propláchněte studenou vodou, skvrny ošetřete Mýdlem na skvrny  např. Imse Vimse či Sonett a namočte do studené vody do nádoby s víkem. Pravidelně, nejdéle jednou za dva dny, měňte vodu.  Můžete prát najednou s ostatním prádlem. Nepoužívejte aviváž. K tomu, aby byly vložky čisté a hygienické je stačí prát při teplotách 60° až 90°C. Po vyprání vložku vyrovnejte a sušte volně zavěšené. Sušení v sušičce snižuje životnost materiálu. Dobře poslouží sluníčko.

Imse Vimse hygienické vložky z bioflanelu Mini

  • Výrobce: Imse Vimse
  • Kód výrobku:
  • Dostupnost: 1000
  • 106,00Kč