logo

Sonett

Sonett je už od roku 1977 pionýrem na poli ekodrogerie, tedy drogerie, která je šetrná k životnímu prostředí i k lidskému organismu. Sonett vyrábí prací prášky, tekuté čisticí prostředky nejen na nádobí, tablety do myčky a také další čisticí produkty pro vaši domácnost.

Suroviny používané v produktech Sonett pocházejí h z ekologického či biodynamického zemědělství. Produkty Sonett jsou tedy stoprocentně biologicky rozložitelné, a také nealergenní, jsou tedy bezpečné i pro citlivější pokožky alergiků nebo dětí.

Filozofie firmy vychází z duchovně vědeckého směru antroposofie založené německým badatelem Rudolfem Steinerem (1861-1925):

- dynamizované a vitalizované ingredience:
Kvůli pocitu zodpovědnosti za znovuzačleňování odpadních vod do přírodního koloběhu se zaměřujeme na energii a mikrostruktury vody. V této oblasti výzkumu provozujeme naše neziskové aktivity. Do pracích prášků a čistících prostředků přidáváme balzamické přísady, které jsou vířeny a nabíjeny ve speciálních elipsovitých skleněných nádobách. Voda použitá pro tekutou produkci je harmonizována v soustavě 12 vírů. Zde se vodě vrací její přírodní energie a struktura, která byla narušena v systému čističek a vodovodů.


- výběr surovin pro výrobu:

Všechny použité suroviny jsou kompletně biodegradabilní (rozložitelné) a nealergenní. Používáme pouze rostlinné a minerální suroviny. To znamená, že přirozeně neobsahují geneticky modifikované enzymy, petrochemická činidla, syntetické vonné látky, barviva, konzervační látky, bělící aktivátory atp.


-suroviny z kontrolovaného ekologického a bio-dynamického zemědělství:
100% používaných olejů používaných při výrobě (panenský olivový olej, řepkový olej, panenský kokosový olej, bambucké máslo) pochází kontrolovaného ekologického zemědělství, stejně jako 90% našich eterických olejů.

  
©2010 Duhový krámek
Powered by Quick.Cart