logo

Bambusové ořezávátko

Výrobce: Onyx Green

NOVINKY|Ekodomácnost|Ekodomácnost » ekopapírnictví

nejsme plátci DPH:55.00
Zboží je dočasně vyprodáno

Bambusové ořezávátko

Pro tenčí i silnější tužky

Vyrobeno z bambusu

Obal vyroben z recyklovaného kartonu a plastu, potisk sojovým inkoustem


Základní informace o výrobcích Onyx + Green

Kancelářské a školní potřeby vyrobené z přírodních a převážně recyklovaných materiálů. ONYX + GREEN je první značkou svého druhu, která přináší kompletní řadu výrobků od potřeb pro psaní až po tašky a batohy. Při výrobě je používána široká škála materiálů od recyklovaných zbytků z průmyslové výroby, až po bambus, cukrovou třtinu, kukuřičný škrob, přírodní rozložitelné tkaniny či speciální materiál z drcených kamenů. Na recyklovaných materiálech si zakládají také při balení svých výrobků, na která tisknou pomocí sójového inkoustu, a snaží se tak být co nejvíce přátelští k přírodě.

 

Výrobky z bambusu

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlinou na světě. Produkuje více biomasy a o 30% více kyslíku, než lesy srovnatelné velikosti. Předcházejí erozi, napomáhají ochraně vodních zdrojů a obnově půdy, ze které pomáhají odstraňovat toxiny.

 

Recyklované výrobky

Vysoké procento recyklovaných materiálů, použité při výrobě produktů a jejich obalů, je nejdůležitějším aspektem při jejich navrhování. Využívají se tyto recyklované materiály: papír, PET lahve, gumu, kartony od mléka a hliník.

 

Papír z cukrové třtiny

Papír z cukrové třtiny, neboli bagasy, je ekologickou alternativou k běžnému papíru. Při výrobě je použito méně bělidla, vody a energie, a přes to není žádný rozdíl ve vzhledu a kvalitě oproti běžnému papíru.

Vlastnosti zboží
velikost 1ks
 

Doporučujeme:

Březový olej na celulitidu 100 ml
489.00
Mercedes karavan set
589.00
Meč dřevěný bukový
302.00
 
©2010 Duhový krámek
Powered by Quick.Cart