logo

Bio čistič podložek na jógu pomeranč 510 ml

Výrobce: Planet Pure

Ekodomácnost » čištění|Ekodomácnost » ostatní

nejsme plátci DPH:259.00
Naše skladové zásoby:1

Bio čistič podložek na jógu Planet Purepomeranč 510 ml

Značka: Planet Pure

 

Bio čistič podložek na jógu Planet Pure s vůní pomeranče je určen pro péči a dezinfekci nejen jógových podložek. Díky jemnému přírodnímu složení s rostlinnými tenzidy a éterickými oleji jej můžete použít k dezinfekci nejrůznějších textilních povrchů. Čistič je nejenom účinný a praktický, zároveň čištěný povrch provoní po sladkých červených pomerančích.

 

Čistič podložek na jógu využívá kombinaci rostlinných tenzidů a bio ethanolu. Díky těmto látkám je natolik účinný a přesto šetrný. Odstraní nečistoty, zahubí bakterie i nejrůznější mikroorganismy. Obsažený ethanol také zaručuje rychlou účinnost a nelepivou texturu čističe. O eliminaci pachů a příjemnou vůni se postará směs éterických olejů z červeného pomeranče, citronu a bergamotu.

 

Použití: Lahvičku otočte dnem vzhůru, aby se aktivní složky promíchaly. Aplikujte na podložku, nechte chvilku působit a setřete suchým hadříkem.

 

Složení: Aniontové tenzidy (>5 %) , Voda, Ethanol1), Decyl glukoside, Xylose, Povrchově aktivní látky, Esenciální olej z pomerančové kůry1), Esenciální olej z bergamotu1), Esenciální olej z citronu1), Esenciální olej z rozmarýny1), Limonen, Linalool

1) Bio

Vlastnosti zboží
velikost 510 ml
 

Doporučujeme:

Vůně pro ženu - Eone 100 ml
193.00
Watersavers RA6 22 Vysoce úsporný perlátor s vnitřním závitem
271.00
Zavinovačka biobavlna
390.00
 
©2010 Duhový krámek
Powered by Quick.Cart