logo

Bio čistič podložek na jógu rozmarýn 50 ml

Výrobce: Planet Pure

NOVINKY|Ekodomácnost » čištění|Ekodomácnost » ostatní

nejsme plátci DPH:119.00
Naše skladové zásoby:1

Bio čistič podložek na jógu Planet Pure rozmarýn 50 ml

Značka: Planet Pure

 

Bio čistič podložek na jógu Planet Pure s vůní rozmarýnu je určen pro péči a dezinfekci nejen jógových podložek. Díky jemnému přírodnímu složení s rostlinnými tenzidy a éterickými oleji jej můžete použít k dezinfekci nejrůznějších textilních povrchů. Čistič je nejenom účinný a praktický, zároveň čištěný povrch provoní po svěžím kořeněném rozmarýnu.

 

Čistič podložek na jógu využívá kombinaci rostlinných tenzidů a bio ethanolu. Díky těmto látkem je natolik účinný a přesto šetrný. Odstraní nečistoty, zahubí bakterie i nejrůznější mikroorganismy. Obsažený ethanol také zaručuje rychlou účinnost a nelepivou texturu čističe. O eliminaci pachů a příjemnou vůni se postará směs éterických olejů z rozmarýnu a levandule.

 

Použití: Lahvičku otočte dnem vzhůru, aby se aktivní složky promíchaly. Aplikujte na podložku, nechte chvilku působit a setřete suchým hadříkem.

 

 

Složení: Aniontové tenzidy (>5 %) , Voda, Ethanol1), Decyl glukoside, Xylose, Povrchově aktivní látky, Esenciální olej z rozmarýny1), Esenciální olej z levandule1), Limonen, Linalool

1) Bio

Vlastnosti zboží
velikost 50 ml
 

Doporučujeme:

Deník vodnice Puškvory: Ivona Březinová
209.00
Punčocháče biobavlna tmavě modrá
142.00
Šít panenky? Z čeho a jak?
46.00
 
©2010 Duhový krámek
Powered by Quick.Cart