logo

ALMAWIN Čistič myčky a pračky 200g

Výrobce: Almawin

Ekodomácnost » na nádobí|Ekodomácnost » praní|Ekodomácnost » ostatní

nejsme plátci DPH:99.00
Naše skladové zásoby:2
skladem

ALMAWIN Čistič myčky a pračky 200g  - 2 sáčky
Čistič je vhodný jak do vaší pračky tak myčky. Důkladně a spolehlivě odstraňuje vápenaté usazeniny, mastnotu, nečistoty a zápach v těžce přístupných místech jako jsou buben, ostřikovací ramena, filtry, atd. Pravidelné používání zajišťuje energeticky úsporné praní a mytí a prodlužuje životnost přístroje.

Použití:
Myčka

Dávkování: 1 sáček
AlmaWin čistič do myčky odstraňuje vodní kámen a mastné usazeniny z vnitřních prostor vaší myčky včetně ostřikovacích ramen. Pravidelné používání čističe prodlužuje životnost myčky.
Používejte pouze v prázdné myčce bez nádobí. Naplňte zásobník na prášek čističem pro myčku a zaklapněte. Nastavte program s nejvyšší teplotou a spusťte.

Pračka:

Silné znečištění: 2 sáčky
Pravidelná údržba: 1 sášek

Čistič důkladně a spolehlivě odstraňuje vápenaté usazeniny, nečistoty a zápach v těžce přístupných místech jako je buben, potrubí a topné těleso. Pravidelné používání chrání pračku, zajišťuje energeticky úsporné praní a prodlužuje životnost přístroje.

Návod k použití: Nasypte do zásobníku pro hlavní praní. Nepoužívejte společně s pracím prostředkem. Pračka musí být bez prádla. Nastavte program s minimální teplotou 60C a spusťte.

složení:
<5% aniontové tenzidy, další látky: kyselina citronová, sulfáty mastných kyselin,  100% látek je přírodního původu

Vlastnosti zboží
velikost 200 g
 

Doporučujeme:

Sada dřevěných zvířátek 5 ks - na statku
185.00
Sada filců 19 barev, 20x30 cm
225.00
Sada tří jehel na panenky
25.00
 
©2010 Duhový krámek
Powered by Quick.Cart